top of page

Online: lunchmeditation 30 minuter

tors 27 okt.

|

Zoom - onlinemeditation

Återkommande datum HT 2022! Välkommen att ta en halvtimme med dig själv, i guidad meditation och en paus mitt i din dag! Vi möts via Zoom, koppla upp dig via dator eller telefon och kom med vart du än befinner dig.

Registrering är stängd
Se andra evenemang
Online: lunchmeditation 30 minuter
Online: lunchmeditation 30 minuter

Tid och plats

27 okt. 2022 12:15 – 12:45

Zoom - onlinemeditation

Om evenemanget

Välkommen att ta en halvtimme med dig själv, i guidad meditation och en paus mitt i din dag!

Vi möts via Zoom - du kan enkelt koppla upp dig via dator eller telefon och kom med vart du än befinner dig.

Jag som bjuder in dig heter Tove Eloa Öberg. Jag är socionom och driver sedan flera år Akka Meditation - Energiakademin i Visby/online, med fokus på inre hälsa, relationsutveckling för privatpersoner samt företagstjänster med fokus på inre hållbarhet och kreativ verksamhetsutveckling.

Du behöver inga förkunskaper för att delta i den här meditationen. Om du har frågor, maila mig gärna på tove@akkameditation.se

Länk till Zoom kommer i bekräftelsemail efter bokning och betalning! Betalning sker via betalkort i nästa steg här på sidan.

Biljetter

  • Vila

    100,00 kr
    Skatt: MOMS inkluderad
    Försäljning avslutad

Totalt

0,00 kr

Dela detta evenemang

Kontakt

Akka Meditation

Tove Eloa Öberg
Signalgatan 24A
621 47 Visby, SWE

Org.nummer 830715-xxxx anges i sin helhet i fakturor & avtal
Köpvillkor

  • Black Spotify Ikon
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Tel: + 46 (0) 739-136 331

tove@akkameditation.se

© 2022 Akka Meditation

Kärlek   Frihet   Frid

bottom of page